דו"ח מכון
לייעוץ והזמנה טלפונית
חייגו 03-7689900

ZONE030 הכרטיס החכם

ZONE030 – הכרטיס החכם הינו מוצר טכני מהפכני, המאזן שדות אלקטרומגנטיים מעוותים ובכך יוצר התאמה נכונה בין המכשיר לגוף.

ZONE030 הכרטיס החכם עשוי מפולימר שעובר תהליך טכנולוגי מתקדם, והצמדתו למכשיר גורמת לתהליך איזון העיוותים בשדות האלקטרומגנטיים הנגרמים ממכשירי סלולר, תקשורת אלחוטית, מחשבים, מכשירי חשמל ואלקטרוניקה, ועל ידי כך מפחיתים את החשיפה לקרינה. באופן מעשי, הכרטיס החכם גורם לשינוי סיבוב הספין של האלקטרון ע"י החזרתו לכיוון הנכון והטבעי ובכך הוא גורם לאיזון השדה האלקטרומגנטי ומפחית את החשיפה
לנזקי הקרינה. 
 

 

הדמיה: אזור שדה אלקטרומגנטי של 1m² בפעולת שידור ממכשיר סלולר.

 

 

 defence zone030 09
הכרטיס החכם מאזן את העיוותים הנגרמים במרחב ע"י טלפונים סלולרים, תקשורת אלחוטית,מחשבים מכשירי חשמל ואלקטרוניקה המתרחשים בטווח התדר הנמוך מאד, טווח שהינו בעל חשיבות קריטית לתפקוד הגוף האנושי.

 

 

ZONE030 - מכשירי סלולר  ותקשורת אלחוטית

iphone-ico  

טלפונים ניידים

טלפונים ניידים הינם בעלי עוצמת קרינה גבוהה ועל כן יש חשיבות גדולה לאיזון השדה האלקטרומגנטי לרמה המפחיתה את החשיפה לנזקי הקרינה באמצעות הכרטיס החכם ZONE030.

  iphone-b
 phone-ico  


טלפונים אלחוטיים (DECT) + בסיס

טלפונים אלחוטיים הינם בעלי עוצמת קרינה גבוהה ועל כן יש חשיבות גדולה לאיזון השדה האלקטרומגנטי לרמה המפחיתה את החשיפה לנזקי הקרינה באמצעות הכרטיס החכם ZONE030.

   phone
bluthooth-ico  

Bluetooth

מכשיר ה-Bluetooth על אף גודלו הקטן מכיל עוצמת קרינה אף גבוהה יותר ממכשירי הסלולר עקב הצמדתו לאורך זמן ממושך לאוזן. חשוב להצטייד בכרטיס החכם ZONE030 על מנת לאזן את השדה האלקטרומגנטי ולהפחית את רמת החשיפה לנזקי הקרינה.

  bluthooth-b
modem-ico

 

 

W-LAN(למחשבים ניידים ואישיים)

מכשיר המודם אף הוא הינו בעל עוצמה מאוד גבוהה. מומלץ להגן על סביבתכם הן בבית ובין במשרד. הצמידו למכשיר כרטיס חכם ZONE030 והפחיתו את נזקי החשיפה לקרינה ב- ב- 86-99% !

   modem-b

 

ZONE030 - מחשבים, מכשירי חשמל ואלקטרוניקה

laptop-ico  

מחשב נייד, מחשב נייח ומוניטורים

מחשבים ניידים ונייחים הנמצאים בשימוש אינטנסיבי על ידי כל אחד מאיתנו מכילים רמת קרינה גובהה. יש להצמיד למחשב הנייד או הנייח את הכרטיס החכם ZONE030 , לעבודה בטוחה על מחשבך בכל מקום ובכל זמן.

  laptop-b
ipad-ico  


טאבלט

השימוש בטאבלט נהיה נפוץ על ידי רבים מאיתנו. גם על ידי ילדינו בכל הזדמנות ולכל מטרה. רמת הקרינה ממכשיר זה הינה גבוהה. על כן מומלץ להצמיד למכשיר זה את הכרטיס החכם ZONE030 ולגלוש בבטחה בטאבלט.

   ipad-b
plazma-ico  


טלוויזיות, HI-FI, מערכות סטריאו, מערכות היקפיות

אף במכשירים שנמצאים בשימוש פחות אינטנסיבי לאורך זמן על ידינו. מומלץ להגן מפני החשיפה לנזקי הקרינה ולהצמיד לכל אחד מהמכשירים את ZONE030 הכרטיס החכם להפחתה משמעותית בחשיפה לנזקי הקרינה.

   plazma
consola-ico  

 

קונסולת משחקים

מכשירי משחק השכיחים על ידי ילדינו ואפילו המבוגרים שבינינו. יש לדאוג להצמיד את הכרטיס החכם ZONE030 להפחתת נזקי הקרינה ממכשירים אלו.

   consola
bed-ico  

מיטה

אף במקום הכי תמים, אנו עלולים למצוא עצמנו לא מוגנים מנזקי החשיפה לקרינה, אזור השינה שלנו רווי במכשירים אלקטרונים כגון טלפונים סלולרים ואלחוטיים, מסכי טלוויזיה, מכשירי רדיו וכו'. גם כאן מומלץ להגן על עצנו על יד הצמדה של הכרטיס החכם ZONE030. בכדי שנוכל לישון בצורה בטוחה ובריאה!
   bad